aktualności - Pocztówka z Przedszkola

Już od września realizujemy projekt „Pocztówka z przedszkola, który jest skierowany do przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych z całej Polski. Dzięki udziałowi w projekcie poznajemy najdalsze zakątki Polski,

wzbogacamy swoją wiedzę na temat swojego kraju, poznajemy nowe miejsca, a także nawiązujemy kontakt z rówieśnikami z całego kraju. Uczymy pisać się listy drogą tradycyjną, wykonujemy ilustracje naszego miasta. Kolorujemy herb i godło Kietrza. Do każdej przesyłki dołączamy oczywiście pocztówkę Kietrza i podpisujemy się własnoręcznie. Potem już wszystkie "skarby" wkładamy do koperty, adresujemy, naklejamy znaczki i wysyłamy .... wysłaliśmy już 13 pocztówek, a do nas dotarło już 9. Finalnym elementem programu będzie stworzenie mapy Polski „Pocztówka z przedszkola” przez każdego czynnego uczestnika projektu. Na mapie zaznaczone zostaną miejscowości, z którymi nawiązano wymianę pocztową.

Galeria zdjęć


zobacz również: