aktualności - Mikołajki

"Św. Mikołaj nie może być byle jaki. Jest magiczną postacią, świętością. To starszy, zazwyczaj grubawy, pan z błyskiem w oczach, szerokim uśmiechem, długą brodą... Przyjeżdża z dalekiej krainy na saniach z reniferami, koniecznie z wielkimi workami prezentów. Nie ma pewności, że dziecko nie zlęknie się świętego Mikołaja (nawet Taty-Mikołaja). Nie szkodzi. I tak dostarczymy mu przyjemności. Nawet, jeśli dzieci reagują płaczem, chowają się za spódnice mamy, nie można odmawiać im tej radochy z otrzymywania prezentów. Święty Mikołaj i tak w końcu będzie się im kojarzył z dobrocią i radością... bo to, co on daje, to nie tylko prezenty... on przychodzi specjalnie dla naszych milusińskich i zawsze powie coś miłego".

Dnia 06.12.2017 r. w przedszkolu mieliśmy gościa – Mikołaja. Bardzo serdecznie go przywitaliśmy i przedstawiliśmy krótki program artystyczny. Wszyscy byliśmy bardzo dzielni, choć niektórzy troszkę się bali. Mikołaj włączył się również do wspólnych zabaw i tańców, było bardzo wesoło. Jednak najprzyjemniejszy był moment, gdy Mikołaj obdarowywał nas prezentami. Prezenty otrzymały wszystkie dzieci.

MIKOŁAJU ZAPRASZAMY ZA ROK!!!

zobacz również: