aktualności - Żegnaj Przedszkole

Dn. 20.06.2018 r. przedszkolaki z 0a i 0b uroczyście pożegały się z przedszkolem, a jeszcze nie tak dawno przyszły do przedszkola jako małe szkraby. Na uroczystość przyszli wszyscy zaproszeni goście,

czyli rodzice oraz Pani dyrektor Barbara Jabłońska oraz zastępca dyrektora P. Jolanta Wojnarska. Przedstawienie rozpoczęto Polnozem. Program był podzielony na trzy części. Pierwsza część to przywitanie i wiersze mówiące o tym, że już niedługo przedszkolaki zostaną uczniami. W drugiej części wszyscy wybrali się na wakacje pięknym statkiem, aby po powrocie w inscenizacji "Jak z tą zerówką jest?" zastanowić się po co się chodzi do klasy 0. Na koniec były podziękowania dla dyrekcji, wszystkich Pań i nauczycieli z zajęc dodatkowych, a także pracowników obsługi. Oczywiście nie zabrakło wesołych i skocznych piosenek oraz wspaniałych tańców. Po występach Pani Dyrektor wszystkim przedszkolakom życzyła sukcesów w szkole, natomiast rodzicom dziękowała za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola. Na koniec przyszedł czas na nagrody i dyplomy - każdy przyszły uczeń otrzymał dyplom ukończenia przedszkola, książkę oraz chłopcy piłkę, dziewczynki hula - hop. Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie sześciolatki – POWODZENIA W SZKOLE.

Galeria zdjęć


zobacz również: