aktualności - Mały Miś w świecie wielkiej literatury - zakończenie modułu drugiego

I już zakończyliśmy drugi moduł projektu MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY pt. Mały Miś uczy samodzielności. Dzieci z 0a i 0b ze swoimi misiami Jagodą (0a) i Baronem (0b) w miesiącu wrześniu brały udział w zajęciach podczas których poprzez własne doświadczenia i oczywiście literaturę zapoznały swojego Misia i Tosię z zasadami i normami panującymi w grupie przedszkolnej, wspólnie urządzali w sali kąciki tematyczne np. kącik książek, sklep, dom, kącik klocków itp. a także dowiedzieli się czym zajmują się dyżurni. Na ostatnich już zajęciach wspólnie tworzyli swój własny KODEKS ZASAD – rysowali odpowiednie ilustracje, podpisywali je, naklejali na szary papier i na koniec dzieci z 0a odbijali swoje dłonie jako przypieczętowanie, natomiast dzieci z 0b samodzielnie się podpisywali. Zdjęcie Kodeksu wykonanego przez dzieci wysłaliśmy do organizatorów i otrzymaliśmy dyplomy grupowy i indywidualne dla każdego dziecka (które wkrótce zostaną wręczone dzieciom) za zakończenie modułu pierwszego. Już od października rozpoczęliśmy moduł trzeci: 100-lecie niepodległości. Pokaż radość, Przedszkolaku!

Galeria zdjęć


zobacz również: