aktualności - Mały Miś w świecie wielkiej literatury - zakończenie modułu III

Zakończyliśmy trzeci moduł projektu MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY pt. „100-lecie niepodległości. Pokaż radość, Przedszkolaku!”. Dzieci z 0a i 0b ze swoimi misiami Jagodą (0a) i Baronem (0b) w miesiącu październiku i w pierwszych dniach listopada brały udział w zajęciach podczas których poprzez literaturę, naukę patriotycznych piosenek i wierszy oraz poznanie legendy „O Lechu, Czechu i Rusie” zapoznały swojego Misia z symbolami narodowymi, nauczyły się 4 zwrotek hymnu narodowego oraz zorganizowały w swoich salach kąciki patriotyczne. Zwieńczeniem tego modułu był udział dzieci w uroczystości z okazji Dnia Niepodległości w wykonaniu dzieci z grupy 0a. Już od grudnia rozpoczęliśmy moduł czwarty: Warsztaty kulinarne z Małym Misiem.

Galeria zdjęć


zobacz również: