aktualności - Hej kolęda, kolęda...

Dnia 21.12.2018 r. grupy Misie i 0a z gwiazdą kolędową wybrały się po szkole i przedszkolu po kolędzie. Przygotowały na ten dzień wiersze oraz kolędy i pastorałki. Na początku wszystkich witali: Dziś tu do was przybywamy, pięknie z wami się witamy. O gościnność was prosimy szczęście w darze przynosimy.. Gdy gwiazda wokół blaski rozsiewa, niech każdy z nami kolędę śpiewa!

Następnie śpiewali : „Kolędę na dzwonkach” „Przybieżeli do Betlejem”, „Wśród nocnej ciszy” oraz „Kolędujemy”, na pożegnanie dzieci mówiły: Kolędę żeśmy skończyli, proszę wybaczyć cośmy pomylili! Wiwat, wiwat, już idziemy. Za kolędę dziękujemy.

Odwiedziliśmy uczniów klas I – III, przedszkolaków w ich salach, w sekretariacie zastałyśmy P. dyrektor Barbarę Jabłońską i P. sekretarz Renatę Przybył. Kolędę zakończyliśmy w bibliotece gdzie wspólnie śpiewaliśmy z P. Beatą Konopacką.

Galeria zdjęć


zobacz również: