aktualności - Dorośli i Dzieciaki, pomóżcie nakarmić psiaki i kociaki!!!

W naszym przedszkolu po raz kolejny zorganizowana została zbiórka karmy dla psów i kotów ze schroniska dla zwierząt bezdomnych w Raciborzu.

Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce karmy. Organizatorem i koordynatorem akcji były panie Marzena Makarska oraz Aneta Bednarz. Cieszymy się, że tak wielu przedszkolaków odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w akcji. Los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny dzieciom naszego przedszkola. Dlatego dziękujemy serdecznie wszystkim przedszkolakom i rodzicom za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną. Dzielenie się tym co mamy – to dobry zwyczaj!

zobacz również: