aktualności - Zakończenie modułu V - Mały Miś w świecie wielkiej literatury

Zakończyliśmy kolejny, przedostatni moduł projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”. Kolejny moduł: Kuferek kreatywności Małego Misia, to propozycja zabaw plastycznych i teatralnych dla dzieci. Wspólnie z dziećmi przygotowaliśmy kuferek, z którego dzieci losowały zagadkę lub zadanie do rozwiązania. Zadaniem przedszkolaków było w jak najbardziej twórczy sposób odnieść się do tematu. W kuferku zgromadziliśmy dodatkowo różne materiały: słomki, skrawki tkanin, guziki, pomponiki, kolorowe druciki itp., które dzieci wykorzystywały podczas zabawy. Z naszego kuferka „wyczarowaliśmy” prace: „W kosmosie”, „Czapki – cudaczki”, „Wiosna” oraz „Krowy na łące”.

Przed nami ostatni moduł projektu: „Misiowe aktywności sportowe”.

Galeria zdjęć


zobacz również: