aktualności - Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Ozdoba wielkanocna"

Przedszkolaki wraz z rodzicami mieli wiele interesujących pomysłów, powstało mnóstwo pięknych dekoracji.  Przy ocenianiu komisja brała pod uwagę następujące kryteria: samodzielność wykonania pracy, zgodność z tematem, kreatywność, pomysłowość, walory artystyczne. Dziękujemy wszystkim, którzy udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Osoby nagrodzone w konkursie:

I miejsce Hanna Wituszyńska, Hanna Główczyk, Magda Kurcoń 
II miejsce Alicja Rojek, Wojciech Opyd, Lena Kwiecień
III miejsce Szymon Bulik, Maria Danielewicz, Filip Magdziński 
Wyróżnienia: Malwina Kwiecień, Hanna Paliga, Zuzanna Kupina, Iga Czornobaj, Maja Czornobaj, Milena Matoga, Julia Szczygielska, Lena Wyszyńska, Amelia Mendelska, Sebastian Fergisz, Lena Wiśnioch, Paweł Krzysztofek, Przemysław Buczkowski, Opyd Mikołaj

Galeria zdjęć


zobacz również: