aktualności - Zakończenie projektu "Mały Miś w świecie wielkiej literatury"

W miesiącu maju zakończyliśmy realizację Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”. Ostatni moduł to: „Misiowe aktywności sportowe”. Przez cały miesiąc rozmawialiśmy o tym co należy robić, żeby być zdrowym, omawialiśmy piramidę żywności i wszyscy wiemy, że najważniejsza jest aktywność ruchowa. Codziennie jeśli pogoda na to pozwalała wychodziliśmy na spacery lub na place zabaw. Ćwiczyliśmy w naszej sali, a także na sali gimnastycznej. Często byliśmy również na boisku szkolnym. Bardzo lubimy zabawy sportowe.

A oto wszystkie moduły projektu, które zrealizowaliśmy:

Mały Miś czytające przedszkolaki

Mały Miś uczy samodzielności

100-lecie niepodległości. Pokaż radość, Przedszkolaku!

Kulinarne warsztaty z Małym Misiem

Kuferek kreatywności Małego Misia

Misiowe aktywności sportowe

Galeria zdjęć


zobacz również: