aktualności - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Dnia 20 września - obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. To bardzo ważny dzień dla wszystkich przedszkolaków. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. W tym roku świętowaliśmy pod hasłem „Przedszkolaki czarują lepszy świat”. Przedszkolaki przebrane za wróżki i czarodziejów wspólnie z wychowawcami spotkali się na świetlicy. Cała uroczystość została otworzona po odśpiewaniu przez przedszkolaki "Hymnu przedszkolaka" po którym oglądaliśmy pokaz iluzji dla dzieci w wykonaniu Czarodzieja Mario, czarować równiez poamagały dzieci. Następną niespodzianką był wielki, kolorowoy i smaczny tort. Nasze świętowanie zakończyliśmy wspólnymi zabawami i tańcami. Każdy przedszkolak otrzymał również drobny upminek.

Dziękujemy bardzo serdecznie naszym sponsorom dzięki, którym mogłyśmy zorganizować dla naszych przedszkolaków Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka:

CUKIERNIA METRO PLUS PAŃSTWO IZABELA I DARIUSZ DĄBKOWSCY - za piękny i bardzo smaczny tort, dziękujemy, że jesteście z nami już od wielu lat

APTEKA ESKULAP PODŁOWSCY SPÓŁKA JAWNA
RADA RODZICÓW PRZY ZESPOLE SZKÓŁ W KIETRZU
P.H.U. "ENERGO-INWEST" PAN ŁUKASZ GOLIK
KAWIARNIA „AMELIA” PANI NATALIA MENDELSKA za przekazanie pieniędzy, dzięki którym dzieci mogły zobaczyć pokaz iluzji w wykonaniu Czarodzieja Mario

COOL OFFICE - TWOJE DOSKONAŁE BIURO PANI EWELINA TIMLER
ZARZĄD SKOKU ZIEMI RYBNICKIEJ PANI IZABELA BIŁAS za upominki i prezenty, które dzieci otrzymały

Galeria zdjęć


zobacz również: