aktualności - Światowy Dzień Pluszowego Misia

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Światowy Dzień Pluszowego Misia ustanowiono dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki – w 2002 roku. I aby to uczcić dzieci z naszego przedszkola 25.11.2019r. przyniosły do przedszkola swoje ulubione misie, by wspólnie z nimi w tym dniu się pobawić. Celem całego przedsięwzięcia było między innymi: przybliżenie dzieciom, w sposób bardzo przystępny, historii powstania pluszowego misia i przedstawienie różnych sylwetek misiów. Starsi uczniowie Zespołu Szkół w Kietrzu przygotowali inscenizację „Urodziny Misia” do której dołączyły się wszystkie grupy przedszkolne, prezentując piosenki i wiersze o misiach.

Galeria zdjęć


zobacz również: