aktualności - Rozpoczęcie roku 2020/21 przez klasy zerowe

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

przez klasy zerowe

Kietrz ul. Głowackiego 37

 

 

Z uwagi na obowiązujący stan epidemii, uczniowie klas 0 dnia 1 września 2020r rozpoczynają nowy rok szkolny o godz.: 

8.00 – 8.30 – przywitanie uczniów klas 0 – w holu na I piętrze (możliwość uczestnictwa uczniów wraz z rodzicami).

     W szkole mogą przebywać wyłącznie osoby zdrowe, bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy ich domownicy nie przebywają na kwarantannie lub w izolacji w warunkach domowych.

     Do budynku szkoły można wejść głównym wejściem lub wejściem od strony świetlicy szkolnej. Po wejściu do budynku obowiązuje dezynfekcja rąk. W przestrzeni wspólnej szkoły wszyscy zobowiązani są stosować środki ochronne: osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk.

       Po uroczystym powitaniu dzieci z klas zerowych przez p. dyrektor, istnieje mośliwość odbioru dziecka ze szkoły lub pozostawienia podopiecznego pod opieką nauczycieli - w przedszkolu do godziny 16.30.

zobacz również: