aktualności - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Dnia 21.09.2020 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka oraz Pożegnanie Lata. Dzieci ubrane na żółto swoje zabawy rozpoczęły w salach. Po śniadaniu Przedszkolaki zebrały się w świetlicy, gdzie życzenia w imieniu wszystkich zaproszonych gości dzieciom złożyła Dyrektor Zespołu Szkół w Kietrzu Pani Anna Ludwikowska – Wierzchowiec. Tego dnia dla dzieci zostały przygotowane niespodzianki: przedstawienie teatralne „W gospodarstwie wiejskim cioci Wandy”, zabawy, tańce, czytanie wiersza przez zaproszonych gości, pyszny tort upieczony przez Cukiernia Metro Plus. Dzieci otrzymały również słodkości od zaproszonych gości: Burmistrz Kietrza Pani Doroty Przysiężnej – Bator, zastępcy Burmistrza Pana Marcela Głogiewicza, przewodniczącego Rady Miejskiej w Kietrzu Pana Mirosława Skoczylasa oraz wiceprzewodniczącego Pana Stanisława Babiniec. Każdy przedszkolak otrzymał również odznakę „Dzień Przedszkolaka” oraz balonik.

Galeria zdjęć


zobacz również: