aktualności - Zapraszamy do udziału w konkursie plastyczno-technicznym: Bombka Bożonarodzeniowa

Regulamin konkursu techniczno-plastycznego

"Bombka Bożonarodzeniowa"

Postanowienia ogólne:

1. Organizatorem konkursu jest Publiczne Przedszkole w Kietrzu, ul. Głowackiego 37.
  2. Konkurs jest przeznaczony dla dzieci w wieku 3-6 lat, uczęszczających do Przedszkola Publicznego w Kietrzu,
  3. Warunkiem udziału dziecka w konkursie jest wykonanie, z niewielką pomocą rodziców, bombki bożonarodzeniowej i dostarczenie jej do wychowawcy grupy. Bombki wykonujemy techniką dowolną, w formie przestrzennej lub płaskiej.

Kryteria oceny pracy:

1. Zgodność z tematem,
  2. Estetyka wykonania pracy,
  3. Wkład pracy własnej dziecka,
  4. Oryginalny sposób wykonania.

Cele konkursu:

1. Rozwój umiejętności plastycznych oraz kreatywności dziecka.
  2. Rozbudzenie wrażliwości estetycznej dziecka.
  3. Zapoznanie dziecka z Bożonarodzeniową tradycją ubierania choinki.

Zasady konkursu:

1. Temat konkursu: "Bombka Bożonarodzeniowa".
  2. Konkurs polega na stworzeniu bombki choinkowej techniką dowolną, w formie przestrzennej lub płaskiej.
  3. Prace dostarczamy wychowawcom grup do 12.2020r.
  4. Każda praca musi posiadać metryczkę zawierającą: imię i nazwisko autora pracy, wiek, nazwa grupy.

Postanowienia końcowe:

1. Publiczne Przedszkole zastrzega sobie prawo do publikowania informacji o laureatach konkursu na stronie internetowej przedszkola.
  2. Udział w konkursie jest jednoznaczny z zaakceptowaniem regulaminu konkursu, a co za tym idzie z wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych osobowych uczestnika, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych.

Organizatorki konkursu: Kinga Foryś, Martyna Ząbkiewicz.