informacje dla rodziców - Płatności za przedszkole za rok szkolny 2022/2023

DROGI RODZICU/OPIEKUNIE PRAWNY!

• Zgodnie z  umową zawartą z Publicznym Przedszkolem w Kietrzu opłaty za przedszkole- opłata stała i wyżywienie są płatne z dołu za rzeczywistą obecności dziecka w przedszkolu(wg zgłoszeń SMS).

• Numer telefonu do zgłaszania nieobecności: 518- 916- 083. (SMS: w wiadomościach proszę podać imię i nazwisko, grupa, od kiedy do kiedy  dziecko jest nieobecne).

• NIEOBECNOŚCI DZIECKA PROSZĘ ZGŁASZAĆ WYŁĄCZNIE POPRZEZ SMS NA NUMER telefonu: 518 916 083 (nieobecności będą odliczane od następnego dnia po zgłoszeniu, bądź te zgłoszone conajmniej dzień wcześniej)- Nie zgłaszamy nieobecności u wychowacy! ODPŁATNOŚĆ ZA WYŻYWIENIE BĘDZIE ODLICZANA OD NASTĘPNEGO DNIA PO ZGŁOSENIU NIEOBECNOŚCI.

• OPŁATĘ ZA WYŻYWIENIE należy wpłacać bezpośrednio na konto lub w kasie Urzędu Miejskiego.

• TERMIN PŁATNOŚCI - DO 15 -TEGO KAŻDEGO MIESIĄCA.

• Nr konta bankowego: 39 8475 1016 2006 3602 4625 0001 Bank Spółdzielczy Racibórz/Oddział Kietrz. W tytule przelewu proszę podać: imię i nazwisko dziecka, grupę, miesiąc,____ opłata stała, ___wyżywienie.