aktualności - Wycieczka do Gliwic

Nareszcie się udało i nadszedł ten dzień. Pogoda nas nie rozpieszczała i z lekkim niepokojem mogliśmy się wybrać 02.02.2017 r. na naszą oczekiwaną od dawna wycieczkę do Gliwic na Edukacyjną Wystawę Budowli z klocków LEGO. Niektórzy z nas po raz pierwszy jechali autobusem, było naprawdę wspaniale. Pierwszym punktem naszej wycieczki było zwiedzanie – gdy weszliśmy wszystkim zaparło dech w piesiach, a z wielu buź słyszeliśmy „łał”. Budowle były wielkie, kolorowe, a przede wszystkim ciekawe. Każdemu podobało się co innego. Oglądania nie było końca, ale z niecierpliwością czekaliśmy na zabawę klockami. Gdy wszystkie wystawy już zobaczyliśmy przeszliśmy wspólnie do drugiego pomieszczenia gdzie mieściła się sala zabaw i tu rozbiegliśmy się po całej sali. Dziewczynki budowały z klocków LEGO lub DUPLO domki, zamki, zagrody dla zwierzątek, chłopcy pojazdy, które później mogli wypróbować na specjalnych zjeżdżalniach dla aut. Zabawom nie było końca….., ale niestety czas minął i trzeba było wracać do domu.

Galeria zdjęć


zobacz również: