aktualności - WYCIECZKA DO OPOLA

Z okazji "DNIA PRZEDSZKOLAKA" grupy0"a" i 0"b" wybrały się na wycieczkę do Opola. 19.09.2017r. Wszyscy zjawili się w szkole, gotowi na nową przygodę.

Pierwszym punktem naszej wycieczki był teatr LALKI I AKTORA, gdzie obejrzeliśmy spektakl" Kolorowi ludzie". Po zakończonym występie mogliśmy wejść na scenę i zrobić wspólne pamiątkowe  zdjęcie z aktorami. Następnym punktem naszej wycieczki miał być rejs statkiem po Odrze. Poziom wody w rzece był tak wysoki, że w tym dniu wszelka żegluga była zabroniona. Dlatego wybraliśmy się do ZOO. Bardzo ciekawy okazał się pokaz karmienia fok, a zwierzęta egzotyczne z różnych stron świata budziły zainteresowanie dzieci. Pełni nowych wiadomości i wrażeń wróciliśmy do domu. Podróże kształcą i uczą. 

Galeria zdjęć


zobacz również: