aktualności - Konkurs Jesiennej Piosenki

23.11.2017r. odbył się wewnątrz przedszkolny Konkurs Piosenki Jesiennej. Organizatorem konkursu były: A. Untan i W. Czyż. Celem konkursu było wyłonienie utalentowanych muzycznie dzieci, kształcenie umiejętności wokalnych oraz pokonywanie nieśmiałości dzieci poprzez występ publiczny. W konkursie brały udział dzieci ze starszych grup - 5 i 6 latki. Komisja w składzie: E. Zaremba, M. Makarska wyłoniła laureatów konkursu. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone brawami, dyplomami i instrumentami muzycznymi.

Zwycięzcy Konkursu Muzycznego:

5 latki 
I miejsce - Maja Korta, Marcelina Chruściel (Słoneczka)
II miejsce - Amelia Dziamara, Agatka Pach, Milena Spera (Krasnale)
III miejsce - Dariusz Krechowicz (Krasnale), Julia Stępowska, Madzia Dobuch (Słoneczka)


6 latki
I miejsce - Adriana Śmigowska 0a, 
II miejsce - Lena Bednarz, Laura Buch,Lena Holewa, Łucja Maryszczak 0b 
III miejsce - Emilia Kozakiewicz, Emilia Dradrach 0a,Emilia Hutnik,Bartek Ślęzak 0b

                               

                                     

zobacz również: