aktualności - Pasowanie na Przedszkolaka

22.11.2017r. dzieci z grupy „Jagódki” zostały uroczyście przyjęte do grona przedszkolaków. Odbyło się to w obecności zaproszonych gości, dla których dzieci przygotowały występ taneczno-wokalny.

Podczas uroczystego pasowania, dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne, przełamując lęk, nieśmiałość oraz stres, który towarzyszy każdemu podczas występów publicznych. Wszystkich artystów nagrodzono gorącymi brawami. Po części artystycznej przedszkolaki złożyły uroczystą przysięgę, a następnie zostali pasowani magiczną kredką przez panią wicedyrektor. Po pasowaniu dzieci otrzymały dyplom i medal prawdziwego przedszkolaka. Na zakończenie uroczystości dzieci i zaproszeni goście w radosnej atmosferze częstowali się pysznym tortem.     Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w organizacji pierwszej tak ważnej uroczystości.

zobacz również: