aktualności - Wyniki konkursu plastycznego "Dyniowe Czary - Mary"

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „DYNIOWE CZARY-MARY”

Dziękujemy wszystkim rodzicom i ich pociechom za wzięcie udziału w konkursie. Wspólna praca z dzieckiem mobilizuje, zadawala i uczy współpracy. Wszystkie prace były fantastyczne, widać w nich było zaangażowanie i przemyślenia na temat konkursu. Jury w składzie Mariola Rydzik i Kinga Foryś miało dylemat co do wyboru miejsc. Chcieliśmy, aby każdy był zadowolony z udziału w konkursie, dlatego każdy uczestnik otrzymał dyplom i prezent.

LAUREACI:

I MIEJSCA: Dagmara Hołda, Michalina Zabłocka, Iga Czornobaj

II MIEJSCA: Maja Czornobaj, Estera Duda, Lena Wiśnioch

III MIEJSCA: Hania Dominik, Amelia Dziamara, Zuzanna Kupina

WYRÓŻNIENIA:

Agatka Pach, Lena Kwiecień, Blanka Zapotoczna, Maria Danielewicz, Madzia Gach, Ewa Iwaniuk, Julia Dudek, Amelia Mendelska, Szymon Rusnak.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Organizator: Wioletta Czyż.

Galeria zdjęć


zobacz również: