aktualności - Pasowanie na przedszkolaka

Dn. 12.11.2019 r. w grupie JAGÓDKI odbyła się bardzo ważna uroczystość "Pasowanie na przedszkolaka". Każdy przedszkolak dzięki mocy "czarodziejskiego ołówka" stał się prawdziwym, dzielnym przedszkolakiem naszego przedszkola. Mali artyści z grupy musieli wykazać się umiejętnościami: wokalnymi, recytatorskimi, tanecznymi, gry na instrumentach oraz „ogólną wiedzą”. Wesołe piosenki, wiersze, oraz tańce nagradzane były gromkimi brawami. Nikt nie miał wątpliwości, że najmłodsze przedszkolaki są naprawdę dzielne i dużo się już nauczyły. Na pamiątkę tak ważnego wydarzenia przedszkolaki otrzymały dyplomiki pasowania na przedszkolaka oraz kuferki obfitości, a rodziców zaprosiliśmy na słodki poczęstunek.

 Rodzicom składamy gratulacje, mogą być dumni ze swoich pociech, oraz życzymy jeszcze bardzo wiele takich miłych wrażeń.

Galeria zdjęć


zobacz również: