o przedszkolu - Godziny pracy grup

Oddział zero a

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 8.00 - 10.00 M. Gaj

10.00 - 13.00 J. Wojnarska

 8.00 - 13.00 M. Gaj  8.00 - 13.00 M. Gaj

 8.00 - 13.00 M. Gaj

13.00 - 13.30 N. Balcer - Maćko

j. angielski

13.30 - 14.00 ks. D. Górniak

religia

 8.00 - 13.00 M. Gaj

Oddział zero b

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 8.00 - 13.00 D. Mormul  8.00 - 13.00 D. Mormul

 8.00 - 10.00 J. Wojnarska

10.00 - 11.00 J. Tarnowska

11.00 - 13.00 D. Mormul

 8.00 - 13.00 D.Mormul

13.00 - 13.30 ks.D. Górniak

religia

13.30 - 14.00 N. Balcer - Maćko

j. angielski

 8.00 - 13.00 D. Mormul

Słoneczka 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

8.00 - 13.00 D. Macewicz  8.00 - 13.00 D. Macewicz  8.00 - 13.00 D. Macewicz  8.00 - 13.00 D. Macewicz  8.00 - 13.00 D. Macewicz
         
         

 

 JAGÓDKI

 Poniedziałek

 

8,00-15,00-M.Rydzik

 

 

Wtorek

 

8,00-11,00-M.Rydzik

11,00-15,00-B. Machowska

 

Środa

8,00-15,00-M.Rydzik

 Czwartek

 

8,00-12,00-M.Rydzik

12,00-15,00-B. Machowska

 

 Piątek

 

8,00-11,30-B. Machowska

11,30-15,0-M.Rydzik

 

 Krasnale

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

8.00-14..00- K. Foryś 

8.00-10.30- K. Foryś

10.30-11.00-H. Bondarewicz (j. ang.)

11.00-13.30- K. Foryś

13.30-14.00- E. Gonet (religia) 

 8.00-11.00- K. Foryś

11.00-14.00- J. Tarnowska

6.30-12.00- K.Foryś

12.00-16.00-J Tarnowska 

8.00-10.30- J. Tarnowska

10.30-16.00- K. Foryś 

Znalezione obrazy dla zapytania obrazki dzieci Milutki

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 8.00-15.00 - M. Makarska

 6.30-10.30 - M. Makarska

10.30-13.00 - W. Czyż

13.00-13.30 - E. Gonet (religia)

13.30-16.00 - W. Czyż

 6.30-11.30 - W. Czyż

11.30-16.00 - M. Makarska

 8.00-10.00 - M. Makarsla

10.00-15.00 - W. Czyż

 8.00-8.30 - H. Bondarewicz (j. angielski)

8.30-15.00 - M. Makarska

Znalezione obrazy dla zapytania misie Misie

Poniedziałek 

                                       

6.30 - 11.30                         

A. Bednarz 

11.30 - 16.00

B. Machowska

 

Wtorek     

         

 8.00 - 11.00                     

B. Machowska                            

11.00 - 12.00

H. Bondarewicz  (j.angielski)

12.00 - 15.00

A. Bednarz

Środa                     

 8.00- 10.00

A. Bednarz                          

10.00 - 15.00

B. Machowska

 Czwartek    

             

8.00 - 13.00

A. Bednarz 

13.00 - 14.00

E. Gonet ( religia 30 min.)

14.00 - 15.00

E. Zaremba 

                                          

Piątek 

                         

8.00 - 15.00

A. Bednarz                    

          

            

zobacz również: