aktualności - Bal w przedszkolu dzisiaj

Okres karnawału to czas radości, zabawy i przebierańców. Karnawał to czas rozrywki dla dorosłych i czas balów dziecięcych, organizowanych zarówno w domu jak i w Przedszkolu.

Aby się dobrze bawić podczas balu karnawałowego, musimy się do niego odpowiednio przygotować, np. przystroić salę balonikami, serpentynami, kolorowymi łańcuchami, przygotować stroje, opracować ciekawe, wesołe zabawy, odpowiednią muzykę i piosenki, a także zapewnić miłe niespodzianki i konkursy oraz słodki poczęstunek. Tego wszystkiego nie zabrakło w naszym przedszkolu.

W odświętnie udekorowanych salach, w ciekawych, kolorowych kostiumach dnia 07,02.2017 r. wszystkie przedszkolaki bawiły się przy rytmach różnorodnej muzyki, jak przystało na prawdziwy bal. Zabawa przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Muzyka i tańce przeplatane były zabawami i konkursami.

Bawiliśmy się świetnie wspólnie z naszymi starszymi koleżankami i kolegami z Zespołu Szkół w Kietrzu. Takie bale mogłyby być w naszym przedszkolu codziennie….