aktualności - Wycieczka "Krasnali" i "Milutków"

Ten nowy tydzień zaczął się bardzo interesująco. W poniedziałek 29.05.2017r. "KRASNALE" i "MILUTKI" wybrały się na wycieczkę do Rybnika, a dokladnie do kina i sali zabaw. Wyposażone w plecaki, dobry humor i zapas sił wyruszyły na niezwykłą przygodę.

Już sam przejazd autokarem dostarczał wielu wrażeń. Sala zabaw "Figloraj" okazała się wspaniała. Niezwykłą atrakcją była  ogromna konstrukcja składająca sie z labiryntów, tuneli, zjeżdżali i basenu z piłeczkami. Można było skakać nurkować, wspinać się i zjeżdżać. Radosna zabawa dobiegła końca. Dzieci miały czas na odpoczynek, posiłek i regenerację sił. Potem wyruszyły parami do kina. W kinie dzieci zachowały się bardzo grzecznie, a film "Smerfy- poszukiwacze zaginionej wioski" swoją fabułą i akcją przeniósł dzieci w niesamowity świat fantazji. Wszyscy szczęśliwi, zadowoleni choć trochę zmęczeni wrócili do przedszkola. Wycieczka udała się wspaniale!!!