aktualności - Dzień Głośnego Czytania

Dnia 29.09.2020 r. Milutki i Słoneczka rozpoczęli III edycję projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”. Zaśpiewaliśmy piosenkę, którą nauczyliśmy się w zeszłym roku „Czytaj z misiem” i wysłuchaliśmy opowiadania „Przedszkolne zasady”. Zapoznaliśmy się z nową formą książki jaką jest e-book. Następnie razem z naszym misiem Szymkiem (wykonanym przez Panią Honoratę Bondarewicz) ułożyliśmy nasz kodeks zachowania w naszej sali, przedszkolu i poza przedszkolem. A potem wszystkie dzieci odbiły swoje rączki pod kodeksem na znak, że znają przedszkolne zasady. Zabawiliśmy się jeszcze w: „Dwóm tańczyć się zachciało” oraz „Nie chcę Cię znać” oraz „Jedzie pociąg”, a na koniec wykonaliśmy obrazek dla kolegi.