aktualności - Informacja

Drodzy Rodzice  w związku z zaistniałą sytuacją związaną z możliwością uczestniczenia nauczycieli i innych pracowników ZSP w Kietrzu w strajku, pragnę poinformować, że jest to niezależne od dyrektora i nie mam na to wpływu. Nie mogę zakazać pracownikom przystąpienia do strajku.

Ze swojej strony, wicedyrektorów i niewielkiej liczby nauczycieli i pracowników zapewnimy opiekę  w szkole i przedszkolu  podczas strajku.

W całym kraju  jest podobna sytuacja i dyrektorzy będą mogli poinformować rodziców o strajku dopiero w dniu jego rozpoczęcia czyli  8 kwietnia.

W poniedziałek około godz. 8.00 na podstawie listy, którą otrzymam od członków komitetu strajkowego będę wiedziała czy jest strajk i kto weźmie w nim udział czy bedą to nauczyciele, pracownicy obsługi bądź kuchni.

Dyrektor ZSP w Kietrzu